среда, 12 октобар 2016 10:16

14. конкурс Програма стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић за обављање стручних пракси у Немачкој.

Фондација др Зоран Ђинђић у сарадњи са Одбором немачке привреде за Источну Европу и немачким Министарством за економску сарадњу и развој четрнаесту годину заредом расписује конкурс за Програм стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић.

Конкурс је намењен студентима основних и мастер студија, као и дипломцима са првим радним искуством. Студенти економских и инжењерских наука, технологије, пољопривреде и новинарства имају прилику да се од јуна следеће године упознају са организацијом, процесима и функционисањем успешних немачких компанија радећи на пракси у трајању од три до шест месеци у предузећима и институцијама у Немачкој.

Конкурс је отворен до 11. новембра 2016. године. Више о Програму, условима и начину конкурисања можете пронаћи на:http://www.djindjic-stipendienprogramm.org/

ПРОМО СПОТ

tflpromospot