понедељак, 09 јануар 2017 08:42

Електронска пријава испита у јануарском року 2017.

Поштовани студенти,
у периоду 08.-14.01.2017., можете једноставно и бесплатно пријавити испите електронским путем приступом преко вашег Студентског сервиса
Пре него приступите пријави испита, молимо вас да попуните упитнике о квалитету наставе за предмете и квалитету студијског програма за предходну школску годину (2015/2016). Поступак вредновања је јединствен на свим факултетима Универзитета и врло је једноставан. Неколико минута које ћете утрошити за попуњавање упитника могу указати на недостатке и проблеме са којима се сусрећете и значајно утицати на њихово уклањање.
Збирни извештаји биће доступни свим студентима који могу, на тај начин, пратити конкретно спровођење мера предузетих на основу оцена и коментара из упитника.
Уколико још увек нисте отворили лични студентки портал, или имате било какве недоумице и проблеме са поступком приступа, молимо вас да податке о томе пошаљете на адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.., или се се лично обратите Рачунском центру Факултета.