петак, 12 мај 2017 07:57

Coke summership програм

logo 1Технолошки факултет у Лесковцу позива све студенте треће и четврте године, апсолвенте, дипломце, као и полазнике мастер студија да се пријаве на јединствен, пети јубиларни, Coke summership програм праксе, у организацији Coca-Cola HBC Srbija.

Сви заинтересовани студенти који желе да повећају себи шансе за успешан почетак пословне каријере, стекну додатна знања и проведу узбудљиво лето, могу се пријавити у периоду од 18. априла до 19. маја на сајту www.cokesummership.com

Програм праксе пружа прилику студентима да кроз рад са менторима, едукацију, тренинге и упознавање функционисања великог пословног система успешно започну пословну каријеру. У програму је до сада учествовало преко 120 полазника, а више од 40 њих је након праксе добило посао у компанији.
Током шестонедељног програма, студенти ће имати прилику да усаврше своје лидерске способности, пословну комуникацију и ефикасно управљање временом, вештине у управљању пројектима, као и вештине презентовања. На недељном нивоу, полазници ће имати прилику да стичу искуство кроз четири дана рада на конкретном пројекту са ментором и један дан интерактивних предавања, у којима су предавачи топ менаџери компаније, али и стручњаци из пословних организација са којима компанија сарађује.
Потврду о завршеној пракси добијају сви студенти који заврше програм, али и улазе у базу за потенцијалне запослене компаније Coca-Cola HBC Srbija.

ПРОМО СПОТ

tflpromospot