петак, 09 новембар 2018 09:05

У среду и четвртак, 07. и 08. новембра 2018. године у Центру за стручно усавршавање у образовању одржан је 5. "Панађур науке" у сарадњи са Предшколском установом "Вукица Митровић" из Лесковца. Овај догађај организован је, поред осталих, уз подршку и учешће Технолошког факултета.

На отварању ове манифестације награђени су најбољи радови на конкурсу за дидактичко средство и истраживачке активности на тему: "Рециклирана пластика - права фантастика", где је Технолошком факултету додељена Захвалница.1rot

Деца старијих и предшколских група вртића: "Наше дете", "Бамби", "Цицибан", "1001 радост", вртића из Вучја и Грделице, као и ученици првог разреда ОШ "Светозар Марковић", "Коста Стаменковић" и "Јосиф Костић" имали су прилику да током ова два дана стекну нова знања о рециклажи пластике кроз едукацију и разговор са предметним наставником Технолошког факултета за Рециклажу полимера.
Галерија слика Учешће Технолошког факултета на 5. "Панађуру науке" са темом "Рециклирана пластика - права фантастика"

20-21 October 12th Symposium

12simp