уторак, 09 април 2019 08:54

Најава одржавања Falling Walls Lab платформе

DAAD Информативни центар Београд, у сарадњи са Фондацијом Конрад Аденауер, Гете институтом и Универзитетом у Београду, организоваће по трећи пут Falling Walls Lab у Србији, иновативну платформу за представљање истраживачких пројеката у рангу научног пробоја у свим научним дисциплинама.

Догађај ће се одржати у Гете институту 9. јуна 2019. године.

Учесници ће присуствовати ексклузивној и бесплатној радионици Science Communication пре самог Lab-a. Falling Walls Lab је намењен студентима, истраживачима, и научницима (BA, MA, PhD, postdoc). Апликације за учешће на Falling Walls Lab Serbia се шаљу централно преко портала на: Falling Walls Lab до 12. маја 2019.

Сваки учесник добија три минута у којима ће представити своју идеју или пројекат и убедити локални жири у иновативност своје замисли.

Победник српскогFalling Walls Lab-a као награду добија учешће у финалном Falling Walls Lab у Берлину 8. новембра, као и присуство на Falling Walls Конференцији 9. новембра.

sym 1smanj

ЛАБОРАТОРИЈА