среда, 17 април 2019 10:35

Студенти Технолошког факултета у финалу међународног такмичења „Engineering of Success“

bhbhСтудентски тим Универзитета у Нишу, који чине два студента Технолошког факултета у Лесковцу Миона Станковић и Драган Игњатовић, пласирали су се у финале међународног такмичења „Engineering of Success“ из области хемијског инжењерства, које сваке године организује Универзитет за науку и технологију Wrocław, Пољска.

Наши студенти су се као најбољи у првом кругу такмичења пласирали у финале, које ће бити одржано у Пољској, Wrocław од 17. до 19. маја. Тамо ће имати прилике да одмере знање са студентима најпознатијих европских школа у области хемијског инжењерства. Менторску подршку студентима пружила је др Марија Тасић, ванредни професор Технoлошког факултета у сарадњи са колегом др Миланом Костићем, асистентом Технoлошког факултета у Лесковцу.

sym 1smanj