среда, 24 мај 2017 13:14

Конкурс за истраживање и научну сарадњу, Француско-српски програм Павле Савић 2018-2019

Истраживачи из научно-истраживачких институција у Француској или у Србији, конкуришите за заједнички пројекат у оквиру програма “Павле Савић, партнерства Hubert Curien “ како бисте развили сарадњу између својих институција. Све научне области, рачунајући и хуманистичке и друштвене науке, обухваћене су овим овим програмом.

Ноциоци програма: Министарство просвете, науке и технолошког развоја у Србији, док га у Француској спроводе Министарство иностраних послова и међународног развоја и Министарство просвете, високог образовања и истраживања, у сарадњи са Француским институтом у Србији.
Крајњи рок за подношење кандидатура: 31. јули 2017.
Више о условима конкурса на адреси

Апликације за конкурисање су доступне на сајтовима:
За екипе из Француске: http://www.campusfrance.org/, рублика“appel à candidatures“
За екипе из Србије: www.mpn.gov.rs/medjunarodna-naucna-saradnja/francuska