четвртак, 15 март 2018 07:44

Конкурс за шести"COKE SUMMERSHIP"програм летње праксе

Kомпанија Цоца-Цола ХБЦ Србија позива студенте треће и четврте године, апсолвенте,дипломце, полазнике мастер студија, као И све оне који су у претходне две године дипломирали, да се пријаве на шести "COKE SUMMERSHIP"  програм летње праксе. Сви заинтересовани студенти који желе да повећају своје шансе за успешан почетак пословне каријере, стекну додатна знања и проведу узбудљиво лето радећи са запосленима у компанији, могу се пријавити у периоду од 12. марта до 9. априла на сајту www.cokesummership.com
У програму је до сада учествовало преко 150 полазника, а њих више од 50 је добило запослење у компанији. Програм праксе студентима пружа прилику да стекну прва радна искуства, као и да кроз радса менторима, едукацију, тренинге и упознавање функционисања великог пословног система успешно започну пословну каријеру и унапреде теоријски стечена знања са својих факултета.
Студенти ће током шестонедељног програма имати прилику да усаврше своје лидерске способности, пословну комуникацију и ефикасно управљање временом, вештине у управљању пројектима, као и вештине презентовања. На недељном нивоу, полазници ће имати прилику да стичу искуство кроз четири дана рада на конкретном пројекту са ментором, а имаће и један дан интерактивних предавања у којима су предавачи топ менаџери kомпаније, али и стручњаци из пословних организација са којима компанија сарађује.
Сви студенти који заврше програм добијају потврду о завршеној пракси, а улазе и у базу за потенцијалне запослене компаније Coca - Cola ХБЦ Србија.

sym 1smanj

ЛАБОРАТОРИЈА