уторак, 22 мај 2018 09:24

Четврти циклус програма Добар старт компаније Нелт

1024z260 nelt 1024x260 Dobar start

Покренут је конкурс за програм Добар старт који компанија Нелт организује са циљем да младим и  амбициозним студентима и дипломцима омогући да развијају своје пословне вештине у области продаје. На конкурс се до 30. маја могу пријавити сви апсолвенти, студенти завршних година и мастерстудија који имају возачку дозволу Б категорије, знају енглески језик и желе да се усаврше за рад на позицији Key Account Manager-a.

У периоду од осам месеци полазници добијају прилику да раде на неколико позиција у  оквиру сектора продаје и стичу знања кроз рад са менторима, као и кроз формалне тренинге и радионице.Полазници раде у додељеним тимовима и са менторима, али функционишу и као група сарађујући међусобно на организованим заједничким тренинг-активностима, презентацијама као и на неформалним дружењима.У свакој фази програма врши се адекватна процена стручних знања, а најбољи учесници добијају стално запослење у компанији Нелт. У свакој фази програма врши се адекватна процена стручних знања, а најбољи учесници добијају стално запослење у компанији Нелт. До сада је 10 студената добило посао, због чега из године у годину расте интересовање за учешће у програму Добар старт.

Заинтересовани студенти се могу пријавити попуњавањем формулара и више о програму сазнати на сајту компаније Нелт.

20-21 October 12th Symposium

12simp