уторак, 06 новембар 2018 08:25

Хемофарм фондациja - конкурс за доделу 10 стипендија за школску 2018/19 годину

Hemofarm fondacija Konkurs za stipendije baner za sajt

Хемофарм фондација расписује конкурс за школску 2018/19 годину за доделу 10 стипендија,студентима који су први пут уписали завршну годину основних/интегрисаних академских студија на факултетима чији је оснивач Република Србија и то на:

*Медицинским факултетима;
*Фармацеутским факултетима, студијски програми: фармација, медицинска биохемија;
*Технолошким факултетима, студијски програми: фармацеутско инжењерство, органска хемијска технологија, хемијско инжењерство, биохемијско инжењерство, графичко инжењерство, неорганска хемијска технологија, инжењерство заштите животне средине;
*Хемијским факултетима, студијски програми: аналитичка хемија, примењена хемија, неорганска хемија, органска хемија
*Факултетима за физичку хемију

Конкурс је отворен за студенте који су у досадашњем студирању остварили просек оцена најмање 8,50.
Студентима завршне године основних/интегрисаних академских студија стипендија се исплаћује до завршетка студија а најкасније до краја школске године, изузимајући јули и август.
Осим просечне оцене, приликом одабира, критеријум је и материјално стање студента. Право учешћа на конкурсу имају кандидати који су држављани Републике Србије.
Више информација о конкурсу можете прочитати на следећој адреси.

20-21 October 12th Symposium

12simp