четвртак, 07 март 2019 13:18

Coca-Cola Rise Management Trainee програм за младе

Rise fotografijaКомпанија Coca-Cola HBC Србија расписује конкурс за нови Coca-Cola Rise Management Trainee програм за студенте четврте године, апсолвенте, дипломце, као и полазнике мастер  студија акредитованих Универзитета и високих школа у Србији.

Овај програм траје две године и подразумева пуно радно запослење. Полазници добијају прилику да уз рад са ментором усавршавају различите вештине неопходне младим лидерима, како би што лакше остварили свој пун пословни потенцијал. Битно је истаћи и да након завршеног програма, студенти остају у компанији на јуниор менаџерским или експертским позицијама. Конкурс је отворен у периоду од 25. фебруара до 7. априла, а више информација о конурсу можете пронаћи на линку.

ЛАБОРАТОРИЈА